Anime fans Romania
Bine ati venit pe Anime fans Romania!acest forum este dedicat tuturor fanilor anime din intreaga tara.Speram sa te simti bine printre toti fanii anime de toate varstele,iar daca doresti sa te inregistrezi te asteptam si pe tine sa vii alaturi de noi!^.~

Anime fans Romania

Bun venit pe Anime fans Romania!Acest forum este dedicat tuturor fanilor din intreaga tara!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

hi, mina-san!

In jos 
AutorMesaj
blacknail
Simple user
Simple user

feminin Gemeni Tigru
Reputatie : 0
Data nasterii : 27/05/1986
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32

MesajSubiect: hi, mina-san!   Joi Dec 17, 2009 5:19 am

salut! dupa cum se poate vedea sunt prospatura pe aici flower, sunt un fan manga si anime de ceva timp (hm.... daca stau bine sa ma gandesc cred ca am devenit otaku......cam de doi ani....... affraid)... trecand peste, vreau sa va urez succes cu acest forum, sper sa umple golul pe care l-a lasat in spate un anumit portal acum disparut (cel putin de pe browserul meu Razz) si sa castgati cati mai multi membri intr-un timp foarte scurt....

ok, date despre mine.... well anul viitor (2010) imi termin masterul in istorie....anime-urile am inceput sa le urmaresc inca de cand eram mica (primul vazut a fost Sailor Moon.... nu vi se pare ca Kamikaze kaitou Jeane seamana cu seria asta ?.... confused...ma abat de la subiect) dar abia in ultimii doi ani am inceput "sa ma dedic" serios domeniului, initial ca o forma de relaxare, ulterior, otaku! lol! tot atunci am descoperit si fenomenul manga....

anime-uri preferate: (de unde sa incep....)

Rouroni Kenshin
Inuyasha + Inuyasha the Final Act
Full Metal Panic!
Lovely Complex
Beck
Hanasakeru Seishounen
Vampire Knight (desi manga-ul e mult mai bun)
Trinity Blood
Skip Beat (astept sa se termine si manga-ul sa pot vedea cum se termina
si cam tot ce a scos Miyazaki: Princess Mononoke, Howl's Moving Castle, Spirited Away, Tales of Earthsea (soundtrack grozav!!! plus se inspira din istoria Imperiului Bizant pentru decoruri si costume)....

manga:

Hana kimi
Hana Yori Dango
Fruit Basket
Kimi wa Pet!
Tsuki no shippo
Tokyo Crazy Paradise

si multe multe altele pe care acum nu mi le amintesc si cu siguranta am lasat ceva grozav deoparte

sper ca nu am plictisit pe nimeni, va doresc succes inca o data!

Banzai! Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

hi, mina-san!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime fans Romania :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: